### v2O61 Server Files + Source Military Camp & Bir Çok Yenilik.. #

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Boran A.

ÜYE
Lazim olur diye düşündüm buyurun

Link: v2 Server Files indir

Link: v2 Server Files indir
​​

Merhaba Değerli KO-*** Üyeleri sıradaki paylaşımım v2061 bir cok özellik sorunsuz paketler event'lar

Önemli: Şunu size duyurmak isterım ki kesinlikle kımseden files almayınız yok 5 bin yok 10 bin yok 20 bin sakın ve sakın almayınız bu fileslerı paylaşma sebebım hepımız için geçerlidir gidip çalışıp ekmek parası alın teri ile kazandığımız paramızı 2-3 cakalla yedırmıyelım bende bu dosyaları ve paylaştığım dosyaları satabılırdım ama öyle bir huyum yok karşı geldığım bi konu bu sonuçta sanal ve geçiçi daha doğrusu boş işler bunlar neyse konuyu uzatmadan size kısa bilgi vereyım.. Şimdiden sabırlarınızdan dolayı teşekkür ederim iyi forumlar.

Önemli Okuyunuz: bu paylaşımda yararlanmak isteyen arkadaşlar yok böyle yok şöyle demeyin +50 mesaj ( Post ) sınırı eklenmıştır ki bunun sebebını bir çok üyemiz biliyor ki paylaşımlarımızda başka forumdalar gezenıyor emeğe saygı %0 onun için böyle birşey kesınlıkle olacak + Stajyer & *** Master grupda olan Üyeler ( 'görebılecek )

Not: Konuya aynı üye tarafından 2-3 cevap yazanlara süresiz + ip ban atılacaktır.

​​
Kısaca bir kaç özellik söylıyeyım cok kısa yanlız http://**************/images/smilies/smile.gif

Military Camp 1 - 2 - 3 - Eklenmıştır ( Sorunsuz)
Chaos Event ( Sorunsuz )
Juraid Montain ( Sorunsuz)
Border defance ( Sorunsuz )
Moster Stone ( Sorunsuz )
Kaul Event (Sorunsuz)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar video & resimleri en kısada sürede ekliyeceğım..

Verilen linkler artık çalışmadığı için konuyu kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Toggle Sidebar

Son konular

Üst Alt