• Merhaba değerli ForumExem Üyeleri,
    Forumumuzda altyapı değişikliği yaptık. Kusursuz bir forum deneyimi için sizlere ihtiyacımız var. Forumda bulunan hataları özel mesaj olarak şu adminlerimize iletmeniz yeterli olacaktır;
    Özel Mesaj Gönder

Ek Bilgi Versiyon 5.5 | Market Cheat Engine Bugu Fix

Durumu:

baybarskan

Cezalı Üye
ExePuan
20
ExeCoin
İsim
Baybars
Versiyon 5.5 | Market Cheat Engine Bugu Fix

Takas etkinliği için hangi tabloya ne ekleyeceğinizi linkteki rar'ın içinde var. Active_Convert_Item tablosuna eklediklerinizi xmlinede eklemeniz gerek. Herşeyi ekledikten sonra ActiveList.ashx çekmeniz yeterli. Son olarakta 5.5 sürümde, cheat engine ile bug yapılıyormuş, onon çözümü olarakta, game.server.dll paylaştım. Denemedim 5.5 sürümde, siz denersiniz cheat engine bugunu büyük ihtimal olmaz zaten ayar çektim ben.
Game Server DLL indirme linki:
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Durumu:

Darkpsxd

Kayıtlı üye
ExePuan
2
ExeCoin
İsim
Teşekkürler.

Durumu:

DDT Selman

Kayıtlı üye
ExePuan
ExeCoin
İsim
Selman
helal olsun bekleen .dll ler geliyor.

Durumu:

Uchihanarutobi

Kayıtlı üye
ExePuan
12
ExeCoin
İsim
Emir
Versiyon 5.5 | Market Cheat Engine Bugu Fix

Takas etkinliği için hangi tabloya ne ekleyeceğinizi linkteki rar'ın içinde var. Active_Convert_Item tablosuna eklediklerinizi xmlinede eklemeniz gerek. Herşeyi ekledikten sonra ActiveList.ashx çekmeniz yeterli. Son olarakta 5.5 sürümde, cheat engine ile bug yapılıyormuş, onon çözümü olarakta, game.server.dll paylaştım. Denemedim 5.5 sürümde, siz denersiniz cheat engine bugunu büyük ihtimal olmaz zaten ayar çektim ben.
Game Server DLL indirme linki:
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
Cheat engine bugu marketteki itemin süresini düşürüp marketten kaldırılınca cheat engine ile geri geliyor diye düşünüyorum süresini düşürmek yerine marketten silsek yapamazlar gibi ?

Durumu:

Darkpsxd

Kayıtlı üye
ExePuan
2
ExeCoin
İsim
Ozaman markette olanlar hariç hepsini silmen gerek ? Veri hatası alırsın.