• Merhaba değerli ForumExem Üyeleri,
    Forumumuzda altyapı değişikliği yaptık. Kusursuz bir forum deneyimi için sizlere ihtiyacımız var. Forumda bulunan hataları özel mesaj olarak şu adminlerimize iletmeniz yeterli olacaktır;
    Özel Mesaj Gönder

Virüs 2.Sezon 5.Bölüm = Kötü Herzaman Kötü

Durumu:

gicikler123

Kayıtlı üye
ExePuan
ExeCoin
İsim
VİRÜS 2.SEZON 5.BÖLÜM (Kötü Herzaman Kötü)

OYUNCU KADROMUZ
1.BARIŞ (xXaDexX)

2.GÖRKEM YAYLALAR (CodeCrafty)
3.UMUT MELİH (UMUT MELİH)
4.KEMAL (StormKing)
5.BERK (ExBlue)
6.NEHİR (#Rihen Tulub™)
7.EREN (AboveShaft)
8.AYKAN (xNeonTR)
9.GÜRKAN (raydon04)
10.Muhammet (FemoMadnes)
11.Oğuzhan (MysqLRascaL)

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

...İYİ OKUMALAR DİLEĞİYLE...

Albay,ekibi fena sıkıştırmıştı. Ne kadar inatçı bir adam olduğunu birkez daha göstermeyi başarmıştı. Ve şimdide 3'den geriye sayıyordu...
|Albay|: 3-2-1...
|Barış|: Tamam! Dur! Sen kazandın albay!.
Albay irice gülümsedi. Füzeyi yere indirdi...
|Albay|: Biliyordum çocuklar. Elinde sonunda dediğime gelecektiniz. Hadi gelinde konuşalım..
Ekip çökmüş bir vaziyette boş boş bakıştı...
|Albay|: Off. Hadi ama arkanızdaki çitden yukarı bakarmısınız?
Ekip arkalarına dönüp çitlerden baktı. Albay onlara el sallıyordu ve dediği gibide elinde füze yanında adamları vardı.. Barış tekrardan telefonu eline aldı.
|Barış|: Neden sen buraya gelipte konuşmuyorsun? Teklifi yapan sendin unuttunmu?
Eren fısıldadı...
|Eren|: Albay gelene kadar planımız ne?
Eren bunu söyledi ama kimseden ses çıkmadı... Albay isteksizce ekibini yanına alıp bayırdan aşağıya inmeye başladı.. Yaptığı onca şeye rağmen hiç etkilenmemiş gibiydi. Ekibin yanına geldi...
|Albay|: Ohh.. Sonunda. Evet neyi konuşuyorduk,anlaşmamı ? Hah doğruya anlaşma ! Bu kez kaçamazsınız çocuklar ! Bu kez değil !
|Görkem|: Niçin hepbirlikte olup bu illetle savaşmıyoruz ? Neden birbirimizle savaşıyoruz ?
Görkem bunları söyledi ama kendisi bile inanmadı. Bunun iyi bir fikir olmadığını anlayınca sustu...
|Albay|: Ekip ! Size birkezdaha anlaşmanın maddelerini söylüyorum. 1-...
ieaaehhğğ ! Albayın sözünü kesen iki zombi sesiydi. Albay hışımla sağa dönüp silahını ateşledi. Mermi Gürkan'ın kafasının yanından geçmişti. Biraz sola gelse...
|Albay|: Saygı nedir öğrenicekler. ONlarada öğreticeğim. Madde 1: Herhangi bir yerde,yolda,kasabada,evde ! Nerde bizi görürseniz yolumuzdan çekiliceksiniz. Madde 2: Şuan yanınızda olan ne kadar yiyecek-içicek varsa,yarısını vereceksiniz ! Madde 3: ...
Albay maddeleri tek tek sayarken,ekip öfkeyle Barış'a bakıyordu.. Barış çaresiz kalmıştı. Ne yapabilirdiki?
|Albay|: İşte kurallar ve maddeler bunlar !... Evet ! Diyeceksiniz...
Albay ve ekibi silahlarını çekti...
--------------------------------------------------------------------------------------
Ekip geç kalmıştı. Albay ve ekibi çoktan silahlarını çekip onlara doğrultmuşlardı. Çaresizlik denen şey bu olsa gerekti... Barış hüzünle arkadaşlarına döndü...
|Gürkan|: Olmaz ! Bunca yolu buna gelmedik Barış ! Bunu yapamazsın.
|Eren|: Gürkan haklı ama.. Bilmiyorum. Galiba buraya kadar.
Barış,Görkemede ve Umut'a baktı. İkisindende ses çıkmadı. Tekrardan Albaylara döndü...
|Barış|: Albay... Anlaşmayı kabul ediyoruz ! Ama bir şartla...
Albay zafer kazanmışçasına sırıttı ama şart kelimesini duyunca bu durum fazla sürmedi.
|Albay|: Şart? Ne şartıymış bu..
|Barış|: Madde 2'yi eliyeceksin. Dünya batıyor. Yaşamak için beslenmek şart. Bırak oda bizim olsun.
|Albay|: Hım... Kabul !
.......................................
İşte olaylar bu kısıma kadar gayet sakin ve dostane geçmiştiki,albay ekibine dönüp göz kırptı.
|Albay|: Anlaşmayı yaptığımıza göre. Gidebilirsiniz.. Ne demiştik. Bizim olduğumuz yerde siz olamazsınız!
Ekip silahlarını kaldırıp geri geri gitmeye başladı.
|Gürkan|: Bi terslik seziyorum. Dikkatli olalım..
|Umut|: Bende aynıyım desem...
Albay başparmağını havaya kaldırarak ekibine işaret verdi. Ekibi silahlarını yavaşça yere bırakmaya başladı.. Albay parmağını yere indirdi... :kotu:
|Barış|: Ahh.. Has... Beyler koşun ve yere yatın !
Albayın ekibi yere koydukları silahları hızla yerden alarak ateş etmeye başladı.
|Oğuzhan|: Patron !
|Albay|: Durun ! Sıra bende :) ..
Albay Umut'u nişan aldı ve tetiği çekti.. (Tıouf...)
|Umut|: İığah !!
Umut'un görüşü bulanıklaştı...
|Ekip|: UmuuuuuT !!!
(Iwahğ) Umut yere yıkıldı.. Ekip onu zorbela su tankerinin arkasına çekip saklandı..
|Barış|: Umut ! Umut bana bak ! Umut ! Gitmek yok ! Bizi bırakmak yok !
|Eren|: Umut,Ferit'den sonra bunu kaldıramam yapma :(
(Iwahğ) Umut konuşamıyordu. Ağzına kan gelmeye başlamıştı... Barış'ın gözleri öfkeyle doldu !
|Barış|: Albay ! Lanet olası herif ! Bize söz vermiştin ! Anlaşmayı kabul ettik ne yaptığını sanıyorsun sen !
Ihahaha :D Albayın gülüş sesleri kasabanın içinde yankılanıyordu...
|Albay|: Hatırla Barış... Bizim meşhur bi sözümüz vardı...
Barış gözlerini kapattığı anda kirpiklerinden bir damla yaş süzüldü...
|Barış|: KÖTÜ HERZAMAN KÖTÜ :( ..

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

2.SEZON 5.BÖLÜM SONU...

2.Sezon 6.Bölüm... (27 Kasım çarşamba günü) Çıkarılıcaktır!...

Durumu:

raydon04

Kayıtlı üye
ExePuan
ExeCoin
İsim
Gürkan Dog
Müthiş bir bölüm :D

Durumu:

blueking2001

Kayıtlı üye
ExePuan
ExeCoin
İsim
Süper Olmuş Ama Zombiler Felan Bunları Bassaydı Daha İyi Olurdu :hehe:

Durumu:

Aykan Z.

Kayıtlı üye
ExePuan
ExeCoin
İsim
Aykan
Eline Saglık :)

Durumu:

DarkMercenaries

Kayıtlı üye
ExePuan
ExeCoin
İsim
Muhammet
Ellerine Sağlık.Diğer Bölümleri Kaçırmıştım Biraz Araştırınca Buldum Cidden Akıcılık Vs. Mükemmel Bir Sonraki Bölümü Bekliyorum :D

Ayrıca Bir Sonraki Bölümdede P.mesajı Bırakırsan Sevinirim.