Wolfteam İle İlgili Bir Hikaye( Ben Yazdım)

dasad

ÜYE
Benim adım"Lucian"ben bir kurtadamım"Kafes"adlı bir yere kapatıldım.Hepsi"Pr.Richards"adlı bir profesör tarafından kapatıldım.Hayatımı şöyle anlatayım:

Ben 5 çocuklu bir ailenin minik çocuyuydum.Minik bir evde yaşıyorduk.Okula gidemiyorduk.Annem ve babam eve bir ekmek girmesi için sabahtan akşama kadar çalışırlardı.Ben de bu duruma çok üzürürdüm,annemler 19 yaşıma kadar çalışamassın dediler.O yüzden 19 yaşıma kadar bekledim 19 yaşına bastıktan 2 hafta sonra bir iş buldum işim sadece deneylerde kobay faresi olcaktım(onun gibi).
O gün "Gizli Laboratuar" adlı bir yere gitmem gerekti ama yerini kimse bilmediği için birileri beni alcaktı.5 dk. önce gelmiştim.Tam saati geldi çattı bir siyah Lamborghini geldi.Önümde durdu ve pencere açıldı.Ve açılmasıyla birlikte şu soru soruldu:
-Adın Lucian mı?Bende heyacanla ceapladım:
-Eeee evev evet ben Lucian'ım.dedim.
-Araba bin dediler.Bende bindim.
Bir saat sonra
Bir binanın önünde durduk.Bizi bir adam karşıladı.Adının"Pr.Richards" olduğunu söyledi ve beni alıp bir odaya getirdi galiba orası bir laboratardı.Bana"Şuraya yatar mısın?" dedi.Bende yattım.Ve beni bağlamaya başladı,kollarımı bacaklarımı demirle bağladı.Bende:
-Hemen deneylere başlıyormuyuz.diye sordum.O da:
-Neden hemen başlayalım ki bu senin ilk günün. dedi.Bunları derken birşeyler yapıyordu.Bende:
-Eeee beni bağladınız tamam başlicaz anladım ama neden beni bağladınız? diye sordum.
Cevap vermedi tam tersi susmuştu.Sonra bana dönerek gelmeye başladı.Elinde bir enjektör vardı.İçinde yeşil bir sıvı vardı içinde benim yanıma gelerek üstümdeki gömleyi çıkarttı."Bir dakika!" dedim.Durdu;"Bu deneyi bitirince ne kadar para alıcam?"diye sordum.O da bana şöyle cevap verdi:
-Bu deney bitince hiç paray ihtiyacın olmayacak.dedi.
-Ne! o zaman ailemi nasıl geçindiricem!dedim sinirlice.
-O da artık ailen olmicak. dedi sakince.
Tam istifa edicektim ki enjektörü koluma soktu.Etraf dönmeye başladı birden bayıldım.
Uyandığım da hayla bağlaydım.Etrafa bakıyordum.Etrafa bakınırken kolumun kaslandığını ve tüylendiğini gördüm.Çok iyi görüp çok iyi koku alabiliyordum.Ve çok güçlendiğimi anladım.Sonra en son konuştuğumuz şeyler aklıma geldi.Yine çok sinirlendim.Bu yerden kurtulmak istiyordum.Sonra aklıma birşey geldi.Ağzımla demirleri koparcaktım.Yaptım ve demirlenden kurtuldum.kaçmaya başladım dışarı çıkınca etrafım askerlerle doldu saldırmadım onu gördüm Profösörü gördüm.Sonra ban yaklaştı.Ona vursam ölürüm o yüzden vurmadım.Bana yaklaşıp bir enjektör daha soktu.Bağrmaya başladım.Sonra birden bayıldım.Uyandığımda bir kapsülün içindeydim.Bağırmaya başladım.Camı kırmaya çalıştım.Ama çok sertti.
1 Yıl Sonra
Etrafım yeniden askerlerle kaplandı.İçeri Profösör girdi.Beni kapsülden çıkardı.Ve aynı enjektörü aşıladı.
Sanırım 2 Saat Sonra
Bir kafes gibi yerde uyandım.Orasının"Kafes"Ordan kurtulmayı denedim.Olmadı o günden beri gelen askerleri öldürüyorum.Duvarlara o günden beri birşeyler kazıyorum bunlardan biri ise:

Bir çocuk var bu bahçede,oynar sadece kendisiyle...
Bir kayıp ruh Kafes'te,günleri sayıyor pençesiyle...
Lucian benim adım,bu kurdun içinde bir insanım!
Yapılanları hiç unutmadım,Kafes benim yaşamım!
Ama bir gün gelecek,Richards tüm yaptıklarını ödeyecek!

Lucian'nın kaldığı Kafes'in duvarlarından alınmıştır.

Part 2:

Ben kafes adlı yerde gelen askerleri öldürmeye devam ediyordum.günler böle böle geçiyordu.En sonunda askerler gelmemeye başladı ve kurtların sayısı iyice arttı.

Bu kadar fazla kurtla kafes adlı yeri geçebilceğimizi düşündüm.Bütün hepsi benim emirlerime uymak zorundaydılar çünki ben lucian kral kurttum. en sonunda demirleri parçalayarak hepimiz buradan çıktık ve bir şehre baskın düzenledik.
Bütün insanları kurt yapıorduk en sonunda böle böle yaparak bütün ülkeyi kurt yapmıştık.ama ülke dışına çıkamıyorduk çünki heryer camlarla çevrilmişti ve kıramıyorduk tıpkı benim o kapsülden kurtulmaya çalışmam gerektiği gibi.Bu olayı düşünürken birden Pr.Richird'ı hatırladım ve birden ''intikaaaammm'' diye kükredim ve sinirlendim.En sonunda ailemi düşünerek onlardan ayrı kaldığım günleri düşünerek en sonunda daha fazla sinirlendim ve o cama bir ölüm vuruşu attığımda camlar kırıldı ve bütün kurtlarla birlikte ülkeyi aştık.Pr.Richird bir askeri bölgedeki bir bilim adamıydı.Ve şans eseri olarakta diğer askerlerin içerisinde marien,Reinherd,Cristoper ve Angela vardı.Az korktum ama yinede intikam peşinde olduğum için sinirim beni cesaretlendirmişti.En sonunda diğer 10 kurt ile çatıya çıktık.diğer 20 kurtta tünele girdiler ve ordan ilerlediler.Biz üst tarafta girecek bir yer bulamadık.Ama benim yapacağım şey çok riskliydi içeri girmek için.Ya ilk önce kapıdaki askerleri kurt yapacaktık yada üst çatıdaki yerdeki camı kırıp içeri sızcaktık.İlk önce bir düşündüm ve kararımı verdim üst taraftaki camı kırdım ve içeri girdim ama bunun kötü bir yanı vardı diğer askerler camın kırıldığı yere geldiler ve neden kırıldığını araştırıorlardı.Saldırıp onları kurt yapabilirdim ama yapmadım.Şimdi ilk bir yere girdim.Orada büyük bir kutunun arkasına geçtim.Burda 5 kişi vardı bunlar.Marien,Reinherd,Cristoper,Angela ve Pr.Richird'dı.Pr.Richird'ı görür görmez çok sinirlendim ama sinirime hakim oldum ve biraz bekledim.Bu 5 kişi TV haber dinliorlardı.Haberde bir ülkenin tamamının kurt olduğunu ve bunun sebebinin nedenini araştırıolardı.Bir süre 5 kişi Pr.Richirdla konuştu

Reinherd:Tanrım Richird o lucian adlı kişiyi neden kurda dönüştürdün bak başımıza neler gelcek şimdi kim bilir.
Cristoper:Reinherda katılıyorum bunların hepsi senin suçun o lanet olasıca enjektörün içine kurt zehri koymak zorundaydın sanki.
Marien:Tanrım! başımız bence büyük belada
Angela:Bencede marien çünki lusian intikam peşinde Richirdı öldürmek için buraya gelcek

Tam o sırada richird birşey söliyecektiki birden bir asker içeriye aniden girip.
Asker-Biraz önce çatı tarafında büyük bir cam kırılmış ve bir asker bir kurt görmüş.

Reinherd-Lanet olsun lucian burada intikam peşinde.
Angela-doğru buralarda Pr.Richirdı arıodur onu öldürecektir ve ya bir kurt yapcaktır.

Cristoper-Lanet olsun Richird onu kurt yaptıkdan sonra onu insan yapsaydın bunlar başımıza gelmezdi.

Richird-Tamam artık olan olmuş.Ben bir enjektör daha hazırlıcam bu lucianı tamamıyla yok edecektir ve diğer kurtlarda kralları olmadan yaşıyamazlar.

diğerleri bu fikre katılmış ve marien birşey sölemiş.
-Bence dağılalım ve lucianı alıp onu bayıltalım.Bayıltıcı mermiler yeni silahlarda.
Hepimiz dağılalım lucanı arayalım.Ama bunu siz yapacaksınız bnde richirdı koruyacağım.Herkes dikkatli olsun hadi.

O sırada herkes dağılmış ve lucianı aramaya başlamış.Lucian hala sinirli olduğu yerde duruomuş.En sonunda marienin önüne geçip onu öldürecekmiş.Marien ona bir bayıldıcı mermi ile vurmuş.Ama luciana birşey olmamış ve demişki ''aaoooo''demiş lucianda marieni tek bir pençe ile yere sermiş.Marien ölmemiş ama sırtında mavi bir pençe izi kalmış.

Part 3

Bunu gören diğer askerler Luciana Ateş etmiş Ama Lucianın arkasından 30 kurt adam daha çıkmış
Reinhard: buna nasıl izin verebildim marian diye ağlamaya başlamış
Yavaş Yavaş İçerdekilerin hepsi bir kurt adama dönüşüyormuş Lucian çıldırmış gibi uluyor yani kurtlarına saldırın emri veriyordu Richardo kaçarken düştü ve yere kapaklandı lucian ona tam pençesini saplicağı sırada arkadan çok ama çok değişik bir kurt luciana engel olur bu kurt bahamadır lucian onu itekler bahama daha güçlü olduğu için dayanır chirtopher ateş eder bazı kurtları öldürür reinhard marianı kurtarır diğerleride ona yardım eder

Çok Müthiş Olmuş GÖzümü Kırpmadan Okudum

Devammm
---------------------Ekleme------------------------
Hemde Aralıksız Okudu Sonuna Kadar :=)

Kardeşim Devamı nerde yaw bunun yardım etti orda kaldı gerisinide getirirsin dime kardeş

taner16

ÜYE
saol krdş helal çok güzel devamı gelir inş.

dasad

ÜYE
devamı geliyor
---------------------Ekleme------------------------
krdş paylaştım okuyun

arda efe

ÜYE
MükemmeL Ötesi Hiç Sıkılmadan Okudum HeLaL SaNa :)

salihaltan

ÜYE
Gençler Ben Sunucu Bağlantı Hatası Alıyorum Giremiyorum Wolfteam'a Neden ? :S

ProWolfWT

ÜYE
x xxxxxxx

helal kardeş klavyene sağlık

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

helal qardeş klavyene sağlık

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

helal kardeş klavyene sağlık

Toggle Sidebar