World Of Tanks-Hesap Güvenliği

Katılım
16 Haz 2013
Mesajlar
283
Tepkime puanı
0
Puanları
0
[h=2]Sorunlar ve çözümler[/h]World of Tanks'e kendi e-posta adresiniz ve şifreniz ile girerken sorun yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki talimatları okuyun.


[h=5]Kullanıcı adımı ve şifremi giriyorum; ancak giriş yapmama izin vermiyor![/h]Öncelikle, lütfen sakin olun. Şifrenizi veya kullanıcı adınızı yazarken yazım hataları yapmış olmanız gayet mümkündür.
Eğer sorunlarınız hala devam ediyorsa, lütfen şunları deneyin:

  • Veriyi İngilizce karakterlerle girdiğinizden emin olun. Alt+Shift'e, Ctrl+Shift'e basarak ya da PC'nizin dil çubuğuna atadığınız diğer herhangi bir kombinasyonu kullanarak klavyenizin dilini değiştirebilirsiniz.
  • Lütfen Caps Lock tuşunu kontrol edin. Açık olduğunda, Caps Lock fonksiyonu tüm harfleri büyük harf olarak yazar ve bu yanlış şifre veya kullanıcı adı girdiğiniz anlamına gelebilir.
  • Bu işe yaramazsa, karakterleri yazarken görebileceğiniz bir metin belgesine şifrenizi yazmaya çalışın ve daha sonra şifrenizi kopyalayın ve yetkilendirme penceresine yapıştırın. Bunu yaparken hiç kimsenin şifrenizi görmediğinden ve bulamayacağından emin olun.
  • Bunların hiçbiri işe yaramazsa, diğer talimatları okumaya devam edin.

[h=5]Şifremi unuttum veya yeni bir şifre almak istiyorum[/h]Şifrenizi unuttuysanız veya kaybettiyseniz ya da şifreniz çalışmıyorsa, hala hesabınızı kurtarabilirsiniz.
Hesap kurtarma sayfasına gitmek için lütfen bağlantıyı tıklayın. Hesabın gerçek sahibi olduğunuzu kanıtlamak için, sayfadaki özel bir formu doldurmanız gerekecektir. Bu doğrulandıktan sonra, yeni bir şifre alabilirsiniz.
[h=5]Hesabıma erişim engellendi![/h]Aşağıdaki durumlarda hesabınıza erişim engellenebilir:

  • Hesap kullanıcısının Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi'ni ihlal etmesi.
  • Hesap kullanıcısının World of Tanks oyun kurallarını ihlal etmesi.
  • Hesabın ele geçirilmesi ya da ele geçirildiğinden şüphelenilmesi.
  • Engellemenin farklı sorunlar yüzünden gerekli olması.
Bu durumda ne yapılmalıdır?
Adım 1. World of Tanks internet sitesine gidin. Hesap Yönetimi sayfasına girmek için kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin ya da oyuna giriş yapmayı deneyin. Eğer hesabınıza erişiminiz engellenmişse, engellenme sebebini içeren bir engelleme bildirimi göreceksiniz.
Adım 2. Engelleme nedenlerini okuyun ve Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi ya da oyun kuralları gibi önerilen materyalleri inceleyin.
Adım 3. Yukarında belirtilen bilgiler ile benzerlikler bulmak için son oyun içi fiil ve eylemlerinizi hatırlamaya çalışın. Teknik Destek Servisi ekibimiz hesap engelleme ile ilgili olarak oyunculardan her gün birçok şikayet almaktadır; ancak engellemenin hızlı bir gözden geçirilmesi, neredeyse tüm durumlarda oyun kurallarının ihlal edildiğini göstermektedir.
Adım 4. Eğer hala engellemenin haksız olduğunu düşünüyorsanız, lütfen durumu çözmeye yardımcı olacak ekran görüntülerini ve diğer verileri ekleyerek Teknik Destek Servisi'ne yeni bir ticket gönderin ve durumu anlatın.
Lütfen tüm ticketların ve uygulamaların ayrıntılı bir şekilde incelendiğini ve tüm verilen iki kez, hatta daha fazla kez kontrol edildiğini unutmayın. Hesap engellemesinin sebepleri her zaman dikkatli bir şekilde kontrol edilmiş ve araştırılmıştır. Teknik Destek Servisi ekibi bazı durumlarda bu sebepleri adlandırmama hakkını saklı tutar.

[h=5]Ne olduğunu bilmiyorum ve hiçbir şey işe yaramıyor![/h]Endişelenmeyin! Teknik Destek Servisi ekibimiz herhangi bir durumda size yardımcı olmak için hazırdır. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardım etmek için mümkün olduğunca çabuk elimizden geleni yapacağız.
 

hocax

ÜYE
Katılım
23 Kas 2008
Mesajlar
20,733
Tepkime puanı
1
Puanları
0
Yaş
45
Teşekkürler.
 
Toggle Sidebar

Son konular

Bu alana reklam verebilirsiniz

Üst Alt