Yiyecek Ve İçecek Hizmeti Sunmanın Bir sanat Olduğunun Farkındayız

Katılım
27 Eyl 2018
Mesajlar
22
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
bursa
Beyaz Kurumsal Olarak biz; kurulduğumuz günden bu yana İstanbul Avrupa Yakası’ndaki İşletmelere toplu yemek, tabldot yemeğin yanı sıra her türlü organizasyon, davet, kokteyl düğün ve cemiyetlere toplu yemek üretimi hizmetiyle bize ihtiyacınız olduğu her an yanı başınız dayız. Ayrıca hizmet şeklimizin çeşitlenmesi ile kalite standardizasyonu olarak tüketimde de sağlıklı bir alt yapıyı oluşturmuş bulunmaktayız.

Müşterinin beklentilerine göre verdiğimiz toplu yemek hizmetlerinde son teknolojik mutfaklarımızda Profesyonel mutfak ekibimiz tarafından, hazırlanan birbirinden lezzetli yemeklerimiz yine profesyonel mutfak Ekipmanları kullanılarak servise hazır hale getiriyoruz. Ürettiğimiz yemeklerin en doğru araçlar ile müşteriye taşınmasında kullandığımız yemek taşıma ekipmanların periyodik olarak yapmaktayız.

Çünkü biz, yiyecek ve içecek hizmeti sunmanın bir sanat olduğunun farkındayız. İş yerlerinde sizlere, dışarıya çıkıp yemek yemeyi aratmayacak şekilde menüleri planlar her türlü yiyecek ve içecek çeşidini pişirilmesinden tutunda sağlığa uygunluk, ve sunumuna kadar her bir detaya dikkat ederiz. Yemek konusunda aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti almak için bize https://beyazkurumsal.com/ adresi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Toggle Sidebar

Son konular

Üst Alt