• Merhaba değerli ForumExem Üyeleri,
    Forumumuzda altyapı değişikliği yaptık.Kusursuz bir forum deneyimi için sizlere ihtiyacımız var.Forumda bulunan hataları özel mesaj olarak şu adminlerimize iletmeniz yeterli olacaktır;
    Özel Mesaj Gönder

YKS Tercihler , Üniversiteler , Meslekler Hakkında Bilgi Alışverişi

Durumu:

erhan4545

Kayıtlı üye
ExePuan
ExeCoin
İsim
Bildiğiniz üzere üniversite tercihleri başladı. Bu başlık altında tercih yapacak olan forum üyelerine okumuş olduğunuz veya okumakta olduğunuz bölümler , üniversiteler , şehirler hakkında bilgiler aktararak tercihlerini yaparken yardımcı olabiliriz.
Ben Isparta'da Halkla ilişkiler ve tanıtım okuyorum Isparta hakkında sorusu olan arkadaşlar bu konu altından iletebilirler elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. İyi forumlar.

Durumu:

KUTAY

Renkli Tag
Bir insanın ülkesine hizmet vermeden ölmesi çok acıdır.
Site Yetkilisi
Co Admin
Etkinlik Sorumlusu
ExePuan
57
ExeCoin
İsim
Kutay
Güzel bir konu olmuş Harp Okulları & Astsb. Myo için başvurmuş, başvuracak olan arkadaşlar sorularını bana yazabilirler ayrıca Sakarya'da ikamet etmekteyim Sakarya üni. hakkında soru ve sorunlarınızı elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Durumu:

Dogancan B.

Site Yetkilisi
Müfettiş
Etkinlik Sorumlusu
Şampiyon Üye
ExePuan
117
ExeCoin
İsim
Selçukta Maliye okuyorum sorun müsait oldıkca cevaplarım

Durumu:

baybarskan

Site Yetkilisi
Moderatör
ExePuan
11
ExeCoin
İsim
Baybars
2 senelik bölüm okumak sizce mantıklı mı ? :unsure:

Durumu:

ilkeraspery

Kayıtlı üye
ExePuan
4
ExeCoin
İsim
İlker
Ben bu yıl 11 oldum, yani olacağım :p Henüz bir hedef belirleyemedim? Bana önerileriniz ne olur acaba? Şanlıurfa'da bir Anadolu Lisesi'nde okuyorum. TEOG Sınavından 370 puan alarak girdim. 10. Sınıf Ortalamam 70-73 arası bir şeyi. Herkesten önerilerini bekliyorum.