Yorick Rehberi (Diamond 5, 416K Yorick)

Archain

ÜYE
Katılım
23 Eyl 2018
Mesajlar
32
Tepkime puanı
8
Puanları
0
Yaş
17
Konum
Ankara


Merhabalar, bu gün kendi uyguladığım eşya setlerini neden yaptığımı, nasıl güçlü olduğunu ve sorulan sorulara yanıt vereceğim,
ilk olarak rünlerden başlayalım.


Eğer karşınızda böyle Gangplank, Galio ; benzeri herolar varsa bu rünü öneririm. Bu rünle alakalı merak ettiklerinizi mesaj yada konuya yorum atarsanız cevaplıyabilirim. Eğer lanede 1-6 levede karşı rakip eğer çok size sıkıntı yaratıyorsa İlham girmenizi tavsiye ederim, eğer karşınızda Teemo,Jayce gibi menzilli şampiyonlar var ise Tahrip etkisini kaybeder ve onun yerine Kemik Zırh öneririmKarşıdaki rakibi kanser etmek için ikiside birebir rünlerdir, fakat bu daha fazla vurur ama sorun şu Yorick tank bir şampiyon olduğundan bu rün çok az tercih edilir.

Gelelim eşya setlerine, bu kısım her oyuncu için değişiyor fakat kendime ait olan eşya setini sizlere sunayım.Menzilli şampiyonların büyük düşmanı, hasar takaslarında sizi ön plana sokucak bir item, neden mi?
Musibet Dokunuşu Hasar veren büyü ve saldırılar, rakip şampiyonların 3 saniye boyunca 15 ila 30 büyü hasarı alarak yanmasına neden olur. (Alan etkili veya zamanla hasar veren büyülerde bu hasar yarıya iner. Hasar, şampiyon seviyesiyle artar.) Bu da demek ki eğer ne zaman hasar takaslarına girerseniz mutlaka bu iksire basarak girin.
Eğer lanede çok fazla minyon kaybediyorsanız ise>


Arkadaşlar yukarıda gördüğünüz item Yorick olmazsa olmaz itemidir bu cepte kalsın, okla gösterdiğim gibi de eğer laneyi kazanıyorsanız almanız gereken ilk item Pırıltıdır, Pırıltıyı alacağım diyip Musibet İksirini satmaya kalkmayın :D ve eğer laneyi kaybediyor iseniz Ağırkan'a dönün, çünkü o size can verecektir.

İlk itemler tamamlandı ee bitti mi yani?

Hayır tabi kide bitmedi, eğer karşınızda AP bir şampiyon var ise:Aslında Zz'rot iki taraf içinde geçerlidir bu yüzden eklemeyeceğim.

eğer karşınızda AD bir şampiyon var ise:Benden bu kadar sizlere iyi oyunlar.

Oyun içersinideki nickim:

Ârchâin​ 
Toggle Sidebar
Üst Alt