Zombiler İstanbul'da [Sezon 3 - Bölüm 40] [SEZON FİNALİ]

#Umut Melih

Oku Atan Yayını Saklamasın!
MODERATÖR
Önceki Bölümde Yaşananlar :

- Umut ne yaptın evlat?

- Abi şu dairedeki zombileri içeri kilitledim ama gürültü edeceklerini hesaba katmamışım. Hadi hızlı olmamız lazım.

- Neleri içeri kilitledim dedin?

- Şey, sonra anlatırım. Emir abi siz ağır ağır inin ben bir aşağıyı kontrol edeyim.

sezonfinali.jpg

Umut hızlıca aşağıya doğru inmişti. Giriş katında sol tarafta bulunan dairenin kapısı açıktı. Umut girerken bu kapının açık olup olmadığını hatırlamaya çalışıyordu. Hatırladığı kadarıyla kapı kapalıydı. Fenerini bodruma inen merdivenlerin olduğu tarafa çevirdiğinde eskiden ihtiyar bir hanım olduğu belli olan zombi karşısında duruyordu. Umut elindeki sopayı kaldırarak zavallı kadının başına indirmiş ve acısına son vermişti. Bu sırada Emir ve Nezih de merdivenleri inmek üzereydi.

- Emir sen de tanırsın şu soldaki dairede Fatma teyze oturuyor. Yaşlı kadın, kimi kimsesi de yok. Onu da yanımıza alabilir miyiz?

Emir cevap vermeden önce Umut ışığı yerde cansız yatan yaşlı kadının üzerine tutarak Emir’e göstermişti. Emir bunun gördükten sonra ne diyeceğini şaşırınca Umut araya girmişti.

- Nezih Bey o dairenin kapısı açıktı ben de içeriyi kontrol ettim. İçerisi boş, herhalde birileri alıp götürdü.

- Allah Allah kim götürür bu kadıncağızı kimi kimsesi yoktur. Komşularla da arası pek yoktur. Bir tek beni sever.

Umut bu işin uzamasından sıkılmaya başlamıştı. Durumu anlayan Emir hemen müdahale etti.

- Eh be Nezih amma uzattın. Yok işte kimse birisi götürmüştür. Şuradan bir an evvel çıkmamız lazım dedikçe uzattıkça uzatıyorsun.

Nezih cevap verecekti ama hem Emir’in hem de Umut’in ses tonlarından büyük bir telaş içinde olduklarını anlamıştı. O yüzden hiç uzatmadı.

- Tamam tamam hadi gidelim.

Umut apartmanın dış kapısını açmış ortalığa göz gezdirmişti. Görünürde bir şey yoktu. Zaten arabalarda hemen evin önündeydi.

- Hadi gelin.

Umut arabanın kapısını açmış ve Nezih’in binmesine yardımcı olmuştu. Bu sırada Emir de şoför koltuğuna yerleşmişti.

- Tamam abi devam edelim.

- Çok sağol Umut.

- Önemli değil abi, hadi gidelim bir an evvel.

Minibüsün kayar kapısı açılmıştı Umut hızlıca minibüse atladı ve İlker hemen kapıyı kapattı.

- Hadi İlker gazla.

- Ne oldu evlat, bir sorun çıkmadı ya?

- Yok yok hallettik. Burası da sakindi sanırım.

- Ters bir durum olmadı Allah’a şükür.

- İyi o zaman artık şu tekneyi bir an evvel bulalım. Filiz su verir misin? Veya dur enerji içeceği almıştık sanırım. Onlardan bir tane ver. Sanırım ihtiyacım olacak.

- Umut çok yoruldun. Lütfen sırtını yasla da gideceğimiz yere kadar biraz nefeslen.

40. Bölüm(Sezon Finali)'nin Sonuna Geldik

Sizce Diğer Sezonda Tekneyi Bulabilecekler mi ?

Önceki Bölüme Gitmek İçin Tıklayın !

BÖLÜMDE OYNAYAN OYUNCULAR :

- @#Umut Melih (Umut)

-@İlker V. (İlker)

-@berkili (Berkay)

-@Raxedus (Hazar Abi)

#Serkan

ÜYE
Sezon finali bitti, çok güzeldi sezon. Birdahaki sezonu sabırsıklıkla bekliyoruz.

Toggle Sidebar

Son konular

Üst Alt